شهردار جویبار خبر داد:

احداث تفرجگاه ساحلی در جویبار

جمعه 23 خرداد 1399 بازدید: 122 کد خبر: 18569 [نسخه چاپی]

 

اختصاصی آفاق آنلاین-

شهردار جویبار در بازدید از طرح سالمسازی دریا به همراه فرماندار ودیگر مسئولین شهرستان با بیان اینکه در حال اخذ گرفتن سند زمین ۱۱هکتاری ساحلی هستیم ، گفت: متاسفانه درسالهای گذشته هیچ استفاده ای از این زمین نشده بود و ما قصد داریم این مکان را به یک نقطه تفریحی و گردشگری درشهرستان جویبار تبدیل کنیم .
همت محمد نژاد با اعلام اینکه در این زمین ساحلی شهرداری حتی یک دفتر مدیریتی نداشت، افزود:در ابتدای کار دفتر مدیریت شهرداری با کلیه تجهیزات راه اندازی شد و تا کنون بیش از ۱۵۰ میلیون تومان برای رنگ آمیزی و ساماندهی این مکان ساحلی هزینه شده است .
وی با اشاره به اینکه بنا داریم باغ پرندگان ،باغ گلها ،حیات وحش، آبزیان و وسایل بازی دراین زمین ۱۱هکتاری احداث کنیم ، ادامه داد: با توجه به وضعیت فعلی بودجه شهرداری استارت کار زده شد و سعی می کنیم با این بضاعت کم روند اجرایی این طرح را ادامه دهیم .
شهردار جویبار با تاکید براینکه این مکان درطول سال به روی مردم باز است، اظهار داشت:در حال حاضر ۲ قفس پرندگان خریداری شده است و درآینده نزدیک تعداد این قفس ها بیشتر خواهد شد.
محمد نژاد بیان کرد: یک هکتار از این زمین ساحلی به باغ گلها اختصاص می یابد وآکواریوم ماهی نیز دراین مکان تفریحی نصب وراه اندازی خواهد شد.
شهردار جویبار در خاتمه تصریح کرد: برای ساخت شهر بازی در حال رایزنی با بخش خصوصی هستیم و وضعیت این مکان نیز تا دوهفته آینده مشخص خواهد شد.