شهردار جویبار خبر داد:

امضاء تفاهم نامه همکاری فی مابین شهرداری های جویبار و اصفهان در آینده نزدیک

جمعه 23 خرداد 1399 بازدید: 145 کد خبر: 18568 [نسخه چاپی]

 

اختصاصی گزارشگر-

شهردار جویبار به منظور دیدار و بازدید از طرح های شهرداری اصفهان به این شهر سفر کرد و در این سفر بر تفاهم نامه همکاری فی مابین این دو شهرداری تاکید کردند.

 دکتر همت محمدنژاد شهردار جویبار پایتخت کشتی جهان در نشستی صمیمانه با دکتر قدرت اله نوروزی شهردار کلانشهر اصفهان با اشاره به ظرفیت های فرهنگی این دو شهر تاریخی بر لزوم همکاری های فرهنگی و اقتصادی مشترک به تبادل نظر پرداختند.

شهردار جویبار با بیان اینکه در این نشست پیرامون سرمایه گذاری شهرداری اصفهان در پارک  توریستی تفریحی سراج کلا و مجموعه ۱۱ هکتاری ساحل چپکرود به گفتگو پرداختیم و در ادامه نیز در خصوص چگونگی جذب سرمایه گذاری در بخش های مختلف و همکاری های مشترک بین این دو شهر به بحث و تبادل نظر پرداختیم .
شایان ذکر است پیمان خواهر خواندگی بین دو شهر جویبار و اصفهان مطرح شد و در آینده نزدیک شاهد توسعه مناسبات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، شهری و تبادل اطلاعات و تجارب بین این دوشهر تاریخی کشور خواهیم بود.
شهرداران جویبار و اصفهان در پایان ابراز امیدواری کردند که انعقاد این تفاهم نامه موجب فعالیت های مشترک فرهنگی ، گردشگری و اقتصادی بین دو شهر شود.